Кожній родині в Україні необхідно житло. Але економічні реалії такі, що купити квартиру або будинок неможливо: ціни неймовірно високі. Навіть якщо вкладати гроші в будівництво поетапно, кілька років, сума вийде величезна.

Тому зведення будинків за каркасною технологією стало хорошою альтернативою звичним для нас методам будівництва житлових будинків. Його доступність, стислі терміни проведення робіт і високу якість відразу оцінили українці.

Будинки з каркасу в Україні

Популярна в світі канадська технологія прийшла в Україну відносно недавно. Сьогодні гарні будинки з каркаса є в містах і селах по всій території країни. Люди живуть в комфортних одно- і двоповерхових заміських котеджах, у власних будинках і на дачах, навіть в міських каркасних квартирах.

Будівництво каркасного будинку – процес

Щоб поспілкуватися з господарем каркасного будинку, більше не потрібно їхати за кордон. Така будова можна знайти в будь-якому регіоні нашої країни. Розпитайте власників, чи задоволені вони своїм вибором. Вони з задоволенням поділяться приємними враженнями.

Будинки каркасного типу: переваги

Можна довірити зведення свого житла типовій будівельній компанії, чекати кілька років, а потім ще кілька років витратити на проведення оздоблювальних і ремонтних робіт. Але якщо ви виберете канадську технологію, то отримаєте житло з такими перевагами:

1. Екологічність – карпатська деревина та інші використовувані будматеріали нетоксичні, не викликають алергії.
2. Комфорт – продумана система утеплення та ізоляції забезпечує тепло в холодний період і не пускає спеку влітку.
3. Економічність – точні розрахунки витратних матеріалів позбавляють від зайвих витрат. А витрати на експлуатацію готового будинку в кілька разів менше, ніж на звичайний будинок.
4. Надійність – на вигляд легкий каркас на ділі дуже міцна конструкція, стійка до погодних примх і сейсмічної активності середньої інтенсивності.
5. Довговічність – будівля розрахована на довгі десятиліття справної служби при акуратній експлуатації. 100 років – не межа його витривалості.

Каркасна технологія будівництва будинку і її особливості

Не сумнівайтеся, це не казки. Проект каркасної споруди дійсно можна реалізувати за кілька місяців. Більш того, таких прикладів у вигляді успішно виконаних замовлень клієнтів багато. В мережі розміщено чимало відгуків і фотографій готових об’єктів.
Канадська технологія дозволяє вносити зміни до типових проектів будівель, виконувати роботи при будь-якій погоді, не привертати важку спецтехніку.

Поки ви сумніваєтеся в її перевагах і високої ефективності, хтось вже будує собі житло, а через пару місяців буде святкувати новосілля. Телефонуйте, обговоримо ваші побажання!

Каркасний будинок під ключ

Зараз в Києві будується три будинки

Побудовано

Відгуки

Величезне спасибі будівельній компанії «Київ Каркас,» за сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, що до будівництва гостьового будинку Після затвердження проекту, буквально за 3 тиждні розпочалось саме будівництво. Бригада з 4-х чоловік збудувала будинок (55 м.кв) за нецілих 6 тижднів. ...

Аня, Київська обл.

Я готовий подякувати цій компанії за побудовану баню – 50м2 – по моєму власному проекту. Користуємося з задоволенням вже два роки. Навідь такий нюанс: після першої зими трохи розійшовся (всох) блок-хауз, яким обшита баня із зовні. Зателефонував менеджеру – через деякий ...

Іван Юрійович, с.Мощун

Ми запланували зробити мансардну надбудову над нашим будинком. Обирали між декількома фірмами на ринку, але зупинились все-таки на “КиївКаркас”….хлопці приїхали, все самі подивились зробили необхідні переміри, промалювали детальні планування, навіть картинку, як наш будинок буде виглядати, зробили. По термінах будівництва ...

Світлана, Броварський р-н.

Нами була куплена ділянка з існуючим фундаментом. Він зовсім не відповідав нашому уявлення ні по розміщенню, ні по площі будинку. Ми серйозно задумувались про його повний знос. Хотілось би подякувати насамперед архітекторам, які дуже професійно адаптували наше уявлення будинку до ...

Олександр, м.Київ

Хотів би подякувати хлопцям з КиївКаркас за ту роботу, яку вони зробили. Все просто чудово. Всього якихось 2 місяці і ми уже маємо свій власний будинок. Жодних затримок у будівництві не було. Одну бригаду одразу змінювала інша, потім електрики, потім ...

Юрій, м.Київ