Канадське будівництво зовсім недавно були новинкою в Україні, а тим часом в інших країнах ця технологія широко використовується вже більше сорока років. Канадські каркасні будинки дивні своєю універсальністю. Вони відмінно підійдуть як для спекотного клімату (дерево прекрасно зберігає температуру всередині приміщення), так і для Заполяр’я.

Ще однією особливістю, що вивела цю технологію в лідери, є його економічність. Для зведення такого будинку не потрібно застосування складної і дорогої в експлуатації будівельної техніки; не потребують вони і в масивному фундаменті. Основний будівельний матеріал – дерево – значно виграє співвідношенням ціни і якості у інших матеріалів.

Каркасні канадські будинки і не тільки

Канадське будівництво не обмежується виключно зведенням будинків. Прекрасно виглядають зведені з її допомогою кафе і бари, храми і каплиці, магазини, будинки відпочинку і навіть гаражі. У США ви можете побачити каркасні школи, спортивні центри і готелі, а серед приватних домоволодінь такі будівлі являють собою більшу частину будівель.

Українські забудовники нерідко замовляють будівництво канадського будинку під ключ в комплекті з лазнею, сауною або гаражем. Така тактика дозволяє значно скоротити витрати на зведення двох окремих будинків.

Чим хороший каркасний будинок за канадською технологією

Перш за все, зведення таких будинків приваблює своєю ціною. Але це не єдина його перевага. Завдяки унікальним властивостям дерева, будівлі, побудовані з цього матеріалу, відрізняються енергоефекивних. У той же час мінеральний утеплювач, який використовується в каркасному будівництві, забезпечує мінімальну витрату тепла в будинку, а значить – і палива для котла в зимову пору.

Таким чином, основними доводами за вибір каркасно-щитового будівництва серед інших технологій є наступні факти:

  • ці будинки дозволяють економити на опаленні;
  • дерево – екологічно чистий матеріал, що не завдає шкоди здоров’ю;
  • планування радують своєю різноманітністю;
  • легка конструкція забезпечує будівлі сейсмостійкість;
  • такий будинок може бути побудований практично на будь-якому вигляді грунту;
  • терміни зведення в кілька разів коротше тривалості будівництва аналогічних будівель за іншими технологіями;
  • вартість матеріалів і роботи нижче, ніж в інших видах будівництва.

Як замовити каркасний будинок

Знайти відповідний проект і здійснити його в найкоротші терміни вам допоможуть фахівці компанії КіевКаркас. Досить звернутися до наших консультантів, зв’язавшись з ними за допомогою служби зворотного зв’язку – і ви зможете отримати відповідь на будь-яке ваше питання.

Якщо обраний проект не в повній мірі відповідає вашим уявленням про майбутній будинок, в нього будуть внесені відповідні правки під керівництвом досвідчених архітекторів.

Термін реалізації проекту «під ключ» не перевищує чотирьох місяців. При бажанні ви можете замовити виконання лише частини будівельних робіт, щоб продовжити будівництво у зручний для вас час.

Каркасний будинок під ключ

Зараз в Києві будується три будинки

Побудовано

Відгуки

Величезне спасибі будівельній компанії «Київ Каркас,» за сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, що до будівництва гостьового будинку Після затвердження проекту, буквально за 3 тиждні розпочалось саме будівництво. Бригада з 4-х чоловік збудувала будинок (55 м.кв) за нецілих 6 тижднів. ...

Аня, Київська обл.

Я готовий подякувати цій компанії за побудовану баню – 50м2 – по моєму власному проекту. Користуємося з задоволенням вже два роки. Навідь такий нюанс: після першої зими трохи розійшовся (всох) блок-хауз, яким обшита баня із зовні. Зателефонував менеджеру – через деякий ...

Іван Юрійович, с.Мощун

Ми запланували зробити мансардну надбудову над нашим будинком. Обирали між декількома фірмами на ринку, але зупинились все-таки на “КиївКаркас”….хлопці приїхали, все самі подивились зробили необхідні переміри, промалювали детальні планування, навіть картинку, як наш будинок буде виглядати, зробили. По термінах будівництва ...

Світлана, Броварський р-н.

Нами була куплена ділянка з існуючим фундаментом. Він зовсім не відповідав нашому уявлення ні по розміщенню, ні по площі будинку. Ми серйозно задумувались про його повний знос. Хотілось би подякувати насамперед архітекторам, які дуже професійно адаптували наше уявлення будинку до ...

Олександр, м.Київ

Хотів би подякувати хлопцям з КиївКаркас за ту роботу, яку вони зробили. Все просто чудово. Всього якихось 2 місяці і ми уже маємо свій власний будинок. Жодних затримок у будівництві не було. Одну бригаду одразу змінювала інша, потім електрики, потім ...

Юрій, м.Київ