Ціна будинку по канадській технології є оптимальною на сучасному ринку індивідуального житла. Канадські каркасні будинки крім відносно низької вартості володіють усіма необхідними перевагами сучасного, комфортного житла.

Ціни на будівництво канадських будинків в Києві

Комплектація Домокомплект Під ключ
Фундамент (комбінований/свайний) +
Несучий дерев’яний каркас + +
Утеплювач (мінеральна вата) + +
Зовнішнє і внутрішнє оздоблення (гіпсокартон / дерево), водостічна система +
Облаштування даху (металочерепиця / бітумна черепиця) +
Вхідні двері, вікна (металопластикові) +
Опалення (газове / електричне), розводка по будинку, радіатори +
Комунікації (вода і каналізація, електромережа, вентиляція) +
Ціна, грн / кв. м від 2700 від 8700

Канадський будинок, купити або побудувати який можна дуже вигідно, стане вирішенням житлової проблеми для багатьох українських сімей, з різним рівнем достатку.

Багаторічний досвід будівництва та експлуатації каркасних споруд показав, що канадська технологія каркасного будівництва практично не має серйозних недоліків. Безумовно, кожна технологія будівництва має свої сильні і слабкі сторони.

Головним стримуючим фактором для канадської технології каркасного будівництва є велика консервативність наших співгромадян. В країні існують багатовікові традиції домобудівництва і поява чогось нового, нетрадиційного, викликає природний опір.

Переважна більшість канадських і американських сімей живуть в таких будинках. Також каркасне житло — дуже популярне в скандинавських країнах з холодним кліматом. Цей факт ще раз підтверджує високу енергоефективність і відмінну теплоізоляцію каркасних жител.

Переваги каркасної технології багаторазово перевищують деякі складнощі, які можуть виникнути при будівництві. Вартість канадського будинку змусить вас забути про всі інші незначні питання. Канадський будинок, ціна якого значно нижча за інші будинки має в своєму активі багато переваг:

  • швидкість зведення канадських будинків є рекордною для існуючих на сьогоднішній день будівельних технологій;
  • такі будинки володіють достатнім ступенем міцності і сейсмостійкості;
  • каркасні будинки будуються виключно з екологічно чистих матеріалів.

Купити канадський будинок

Найбільш вигідно купити канадський будинок в опції «під ключ». Наша компанія «Київ Каркас» здійснює весь будівельний цикл, від розробки проекту до вручення замовнику ключів від готового будинку.

Для замовників розроблено великий каталог готових проектів каркасних будинків. В будь-який проект можуть бути внесені необхідні для замовника зміни. Для особливо вибагливих — наші архітектори розроблять індивідуальний проект, який враховує всі побажання нового забудовника.

Домокомплект, виготовлений відповідно до обраного проекту буде доставлений в будь-яку точку України і швидко та якісно встановлено, відповідно до побажань замовника.

Будинки за канадською технологією побудовані в Києві


Безліч замовників вже зуміли оцінити розроблені нашою компанією канадські будинки, ціна яких виявилася абсолютно прийнятною. Щиро сподіваємося, що Ви теж станете нашим клієнтом, для якого ми побудуємо будинок мрії.

Каркасний будинок під ключ

Зараз в Києві будується три будинки

Побудовано

Відгуки

Величезне спасибі будівельній компанії «Київ Каркас,» за сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, що до будівництва гостьового будинку Після затвердження проекту, буквально за 3 тиждні розпочалось саме будівництво. Бригада з 4-х чоловік збудувала будинок (55 м.кв) за нецілих 6 тижднів. ...

Аня, Київська обл.

Я готовий подякувати цій компанії за побудовану баню – 50м2 – по моєму власному проекту. Користуємося з задоволенням вже два роки. Навідь такий нюанс: після першої зими трохи розійшовся (всох) блок-хауз, яким обшита баня із зовні. Зателефонував менеджеру – через деякий ...

Іван Юрійович, с.Мощун

Ми запланували зробити мансардну надбудову над нашим будинком. Обирали між декількома фірмами на ринку, але зупинились все-таки на “КиївКаркас”….хлопці приїхали, все самі подивились зробили необхідні переміри, промалювали детальні планування, навіть картинку, як наш будинок буде виглядати, зробили. По термінах будівництва ...

Світлана, Броварський р-н.

Нами була куплена ділянка з існуючим фундаментом. Він зовсім не відповідав нашому уявлення ні по розміщенню, ні по площі будинку. Ми серйозно задумувались про його повний знос. Хотілось би подякувати насамперед архітекторам, які дуже професійно адаптували наше уявлення будинку до ...

Олександр, м.Київ

Хотів би подякувати хлопцям з КиївКаркас за ту роботу, яку вони зробили. Все просто чудово. Всього якихось 2 місяці і ми уже маємо свій власний будинок. Жодних затримок у будівництві не було. Одну бригаду одразу змінювала інша, потім електрики, потім ...

Юрій, м.Київ