Що таке каркасно-щитовий будинок? Чим він відрізняється від будь-якого іншого будинку і в чому полягають його головні переваги? Щоб отримати відповіді на ці питання, слід детально ознайомитися з технологією будівництва каркасних будинків.

Побудовані каркасно-щитові будинки в Києві

Звідки до нас прийшло каркасно-щитове будівництво

Ось уже понад 40 років каркасно-щитове будівництво широко використовується в багатьох країнах світу, але насправді вік цієї технології набагато більш поважний. Її батьківщиною є Північна Америка, зокрема -Канада.

У розпал колонізації в XVIII столітті, коли питання забезпечення населення недорогим житлом стояв особливо гостро, поява каркасних будинків стало справжнім відкриттям. Теплі, зручні будівлі не вимагали великих матеріальних витрат і могли бути побудовані в короткий термін. Тож не дивно, що канадська технологія дуже швидко отримала визнання по всьому світу. Сьогодні не тільки в Америці, але і Японії, Німеччини. Великобританії більшість житлових будинків створені саме таким способом. Нікого не здивуєш там і готелями або школами, зведеними за канадською технологією.

Популярні вони також і в Україні – адже дерев’яні будинки відмінно підходять в якості житла для країн з будь-яким кліматом.

Каркасно-щитовий будинок – його особливості та переваги

Головна відмінна риса канадської технології полягає в простоті і функціональності будівель, а також в їх порівняно низьку вартість.

Принцип зведення таких будівель грунтується на створенні каркаса з дерев’яних брусів, між якими міститься утеплювач. Конструкція виходить досить легкою завдяки невеликій питомій вазі дерева і може бути зведена на стовпчастому фундаменті – ще одна додаткова можливість заощадити кошти.

Будинок під ключ – готові пропозиції

Для утеплення стін використовується кілька шарів мінеральної вати, що значно підвищує енергоефективність нової споруди. Планування канадського будинку може мати безліч варіантів, що дозволяє розмістити в ньому додаткові джерела тепла і організувати його подачу максимально ефективно і економно.

Це властивість особливо цінно в країнах із суворими зимами, де рахунки за опалення здатні «з’їсти» чималу частку сімейного бюджету.

Вигідно канадська технологія відрізняється від інших і термінами будівництва: зведення будинку «під ключ» зазвичай займає не більше 4 місяців.

Проекти каркасно-щитових будинків від компанії Київ Каркас

Замовити будівництво канадського будинку в Україні можна вже сьогодні. У каталозі компанії КиївКаркас ви знайдете різноманітні проекти:

  • одноповерхових будинків
  • будинків з мансардою
  • двоповерхових котеджів
  • дачних будиночків

Якщо сподобався проект потребує доопрацювання, щоб повністю відповідати вашим запитам, – команда досвідчених архітекторів внесе в нього всі необхідні зміни.

Проекти будинків від Київ Каркас

За бажанням замовника будівництво може бути здійснено «під ключ» або призупинено згідно договору на певному етапі виконання робіт.

Каркасний будинок під ключ

Зараз в Києві будується три будинки

Побудовано

Відгуки

Величезне спасибі будівельній компанії «Київ Каркас,» за сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, що до будівництва гостьового будинку Після затвердження проекту, буквально за 3 тиждні розпочалось саме будівництво. Бригада з 4-х чоловік збудувала будинок (55 м.кв) за нецілих 6 тижднів. ...

Аня, Київська обл.

Я готовий подякувати цій компанії за побудовану баню – 50м2 – по моєму власному проекту. Користуємося з задоволенням вже два роки. Навідь такий нюанс: після першої зими трохи розійшовся (всох) блок-хауз, яким обшита баня із зовні. Зателефонував менеджеру – через деякий ...

Іван Юрійович, с.Мощун

Ми запланували зробити мансардну надбудову над нашим будинком. Обирали між декількома фірмами на ринку, але зупинились все-таки на “КиївКаркас”….хлопці приїхали, все самі подивились зробили необхідні переміри, промалювали детальні планування, навіть картинку, як наш будинок буде виглядати, зробили. По термінах будівництва ...

Світлана, Броварський р-н.

Нами була куплена ділянка з існуючим фундаментом. Він зовсім не відповідав нашому уявлення ні по розміщенню, ні по площі будинку. Ми серйозно задумувались про його повний знос. Хотілось би подякувати насамперед архітекторам, які дуже професійно адаптували наше уявлення будинку до ...

Олександр, м.Київ

Хотів би подякувати хлопцям з КиївКаркас за ту роботу, яку вони зробили. Все просто чудово. Всього якихось 2 місяці і ми уже маємо свій власний будинок. Жодних затримок у будівництві не було. Одну бригаду одразу змінювала інша, потім електрики, потім ...

Юрій, м.Київ