Завдяки популяризації канадської технології будівництва, отримати омріяне житло стало набагато простіше та доступніше для багатьох жителів України.

Компанія Київ Каркас здійснює ряд комплексних завдань по виготовленню каркасных будинків, починаючи з етапу проектування і, завершуючи реалізацію будівництва «під ключ». В рамках пропонованих послуг спеціалісти компанії здатні задовольнити інтереси найвибагливіших і найвимогливіших замовників.

Нашою компанією розпочато будівництво каркасного будинку за проектом “Вільшан” в селі Колонщина, Макарського району на Київщині.

Перед спеціалістами компанії постало завдання створити проект односімейного будинку для постійного проживання з такими приміщеннями: 3 спальні, компактна кухня та простора вітальня, а також 2 санвузли (один з яких гостьовий, інший- повноцінний). Сім’я мала конкретне бачення, тому ми намагалися максимально дотримуватися початкової ідеї із урахуванням нинішніх норм.

Команда професіоналів допомогла визначитися з комплектацією будинку, виходячи з вимог та побажань клієнта. Ціни на каркасні будинки зазаначені із урахуванням попередніх прорахунків вартості будівельного процесу.

Так, в даному випадку, фахівцям компанії потрібно буде зробити наступне:

  • Заливку фундаменту
  • Монтаж каркасу
  • Облаштування даху
  • Монтаж вікон та вхідних дверей
  • Утеплення стін

Канадська технологія швидкого будівництва будинків не вимагає процесу усадки. В зв’язку із цим до етапу оздоблювальних робіт можна приступити відразу після виготовлення каркасу. Не слід також забувати про точні розрахунки в процесі підготовчих робіт, при заливці фундаменту, а також при складанні будинку. Ось чому оптимізацію будівництва краще всього довіряти професіоналам.

Вас цікавить ціна каркасного будинку від компанії Київ Каркас? Канадська технологія каркасного будинку дозволяє зводити будинок, в якому присутнє оптимальне поєднання цінового показнику і комфортної складової. Каркасний будинок: ціни на готові проекти Ви можете дізнатися на сайті компанії.

Скільки коштує будинок і як правильно розрахувати бюджет? Мабуть, немає більш важливого і болючого питання для майбутнього домовласника. Київ Каркас – це вибір готового рішення або втілення давньої мрії в рамках індивідуального плану.

Каркасний будинок, ціна на який є головною перевагою даної технології, виступає пріоритетним напрямком в діяльності нашої компанії.

При реалізації проекту ми надаємо повний перелік необхідних будматеріалів на кожному з етапів побудови з чітким зазначенням найменувань, кількості та вартості.

Прозора система розрахунків дає цілий ряд незаперечних переваг:

  • точні показники за умови всіх можливих витрат;
  • можливість дізнатись вартість окремо взятого процесу будови;
  • володіючи інформацією, ви зможете легше планувати свій бюджет.

Будинки каркасні: ціни варіюються в розумних межах, приємно відрізняючись від вартості зведення традиційних будівель.

Київ Каркас – це надійність, стійкість та довголіття!