Довгий час будь-яке будівництво в нашій країні вважалося справою складною і затяжною. Каркасне будівництво, яке відносно недавно прийшло в Україну, відкрило нові можливості перед забудовниками. Ця унікальна технологія дозволяє в лічені місяці зводити як двоповерхові просторі будинки, так і компактні дачні котеджі. Каркасне будівництво котеджів стало справжньою знахідкою для власників заміських земельних наділів, які мріють про затишний будиночок, куди можна було б приїхати з сім’єю відпочити і провести відпустку.

Будинки побудовані компанією Київ Каркас 

Будівництво котеджів під ключ з Київ Каркас

Будівельна компанія КиївКаркас надає українським забудовникам відмінну можливість побудувати заміський котедж в стислі терміни, уникнувши складнощів, зазвичай супутніх цій процедурі.

Співробітники компанії – досвідчені конструктори, архітектори, інженери і будівельники – візьмуть на себе всі турботи про організацію робочого процесу і здійсненні проекту.

Будівництво котеджів під ключ передбачає виконання повного переліку будівельних робіт. Сюди входить розробка проекту, внесення правок, якщо того зажадає замовник, а також безпосередньо зведення будівлі, зовнішня і внутрішня його обробка.

Чому пакет послуг «під ключ» користується такою популярністю?  Тому, що такий вибір має відразу кілька переваг:

  • вам не потрібно шукати кількох підрядників для різних видів робіт;
  • вести справи з однією компанією набагато зручніше, ніж з декількома;
  • злагоджена робота членів команди заощадить вам набагато більше часу, ніж співпраця людей, ніколи раніше не працювали разом;
  • виконання замовлення «під ключ» економить масу часу замовнику.

Як будуються котеджі по каркасної технології

Каркасне будівництво будь-якої будівлі починається зі створення фундаменту. Для одноповерхового котеджу досить стовпчастого фундаменту, проте якщо проектом передбачено два поверхи – перевага віддається стрічковому типу.

Каркас і стіни

Каркас – чи не найважливіша частина канадського будинку. Компанія КиїКаркас використовує для його створення високоякісну деревину, вирощену в Прикарпатті.

Матеріалом для стін служать ОСБ- плити. Всі дерев’яні частини котеджу просочуються вогне- та біозахистом. Для надійного утеплення використовується мінеральна вата.

Дах

У будівництві за канадською технологією можуть застосовуватися будь-які покрівельні матеріали, але вибір замовників є визначальним фактором. Найчастіше це виявляється бітумна черепиця і металочерепиця.

Фасадні роботи

Оздоблення фасаду також залежить від смаків і побажань забудовника. Тут можуть бути використані різні види декоративної штукатурки, сайдинг, дерев’яний фальшбрус і інші оздоблювальні матеріали.

Внутрішні роботи

Зробити будинок затишним і комфортним допоможе декоративне оздоблення стін, підведення інженерних комунікацій і оформлення інтер’єру.

Після закінчення робіт усередині будинку він повністю готовий до експлуатації і вже через кілька місяців після укладення договору господарі отримують ключі від нового житла. Будівництво «під ключ» успішно завершено!

Каркасний будинок під ключ

Зараз в Києві будується три будинки

Побудовано

Відгуки

Величезне спасибі будівельній компанії «Київ Каркас,» за сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, що до будівництва гостьового будинку Після затвердження проекту, буквально за 3 тиждні розпочалось саме будівництво. Бригада з 4-х чоловік збудувала будинок (55 м.кв) за нецілих 6 тижднів. ...

Аня, Київська обл.

Я готовий подякувати цій компанії за побудовану баню – 50м2 – по моєму власному проекту. Користуємося з задоволенням вже два роки. Навідь такий нюанс: після першої зими трохи розійшовся (всох) блок-хауз, яким обшита баня із зовні. Зателефонував менеджеру – через деякий ...

Іван Юрійович, с.Мощун

Ми запланували зробити мансардну надбудову над нашим будинком. Обирали між декількома фірмами на ринку, але зупинились все-таки на “КиївКаркас”….хлопці приїхали, все самі подивились зробили необхідні переміри, промалювали детальні планування, навіть картинку, як наш будинок буде виглядати, зробили. По термінах будівництва ...

Світлана, Броварський р-н.

Нами була куплена ділянка з існуючим фундаментом. Він зовсім не відповідав нашому уявлення ні по розміщенню, ні по площі будинку. Ми серйозно задумувались про його повний знос. Хотілось би подякувати насамперед архітекторам, які дуже професійно адаптували наше уявлення будинку до ...

Олександр, м.Київ

Хотів би подякувати хлопцям з КиївКаркас за ту роботу, яку вони зробили. Все просто чудово. Всього якихось 2 місяці і ми уже маємо свій власний будинок. Жодних затримок у будівництві не було. Одну бригаду одразу змінювала інша, потім електрики, потім ...

Юрій, м.Київ