Будівництво будинків за канадською технологією виходить на лідируючі позиції в сегменті малоповерхового житлового будівництва. Бурхливий розвиток канадської технології каркасного будівництва зумовлений великою кількістю переваг, які притаманні цьому методу будівництва. Завдяки раціонально продуманій конструкції і оптимальному підбору будівельних матеріалів, житло по канадській технології виходить на порядок дешевшим, ніж традиційні будинки. Спорудження будинку за канадською технологією відбувається в рекордно короткі терміни. Таке житло відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками, серед яких підвищена енергоефективність, відмінна тепло і звукоізоляція, екологічна чистота і особливий мікроклімат властивий дерев’яному будинку.

Будинки за канадською технологією в Києві прикрашають багато вулиць, а в Київській області вже побудовано багато котеджних селищ в яких більшість — такі будинки. Багато ріелторських агентств по всій країні пропонують купити готові будинки по канадській технології.

Наші будинки по канадській технології в Києві

На думку більшості експертів будівельного ринку оптимальним рішенням буде, все-таки, індивідуальне будівництво канадського каркасного будинку. При індивідуальному будівництві вдається досягти максимальної відповідності готового будинку всім побажанням замовника, а власне будівництво, займає мінімум часу.

Будинки по канадській технології, Київ як і належить столиці лідирує в їх будівництві, здобувають все більше шанувальників. В першу чергу цьому сприяє адекватна ціна. Будинки зведені по канадській технології, ціни яких цілком доступні для середнього класу, можуть стати реальним вирішенням гострої житлової проблеми, яка є в нашій країні.

Будівництво будинків по канадській технології

Наша компанія пропонує клієнтам комплексний підхід до будівництва свого будинку. Ми пропонуємо своїм замовникам цілу філософію комфортного життя в своєму власному затишному канадському каркасному будинку.

Для будівництва застосовуються тільки натуральні екологічно чисті матеріали, відповідність яких підтверджена сертифікатами якості. Основним будівельним матеріалом є натуральна карпатська деревина з якої виготовляються всі частини міцного каркаса і багато елементів оздоблення. Специфічний аромат натуральної деревини здатний створювати особливий сприятливий мікроклімат каркасного будинку.

Оптимальним варіантом є будівництво будинків за канадською технологією під ключ. Вибравши відповідний проект забудовник протягом короткого часу отримує комфортний і сучасний житловий будинок за вигідною ціною, витративши при цьому мінімальну кількість зусиль і нервів. Наша компанія має можливість швидко і якісно виготовити за обраним проектом готовий домокомплект і змонтувати його в найкоротші терміни в будь-якій точці нашої країни. Швидкість і якість — ось головні відмінні риси роботи нашої компанії.

Виберіть проект будинку і дізнайтесь вартість його будівництва під ключ

Компанія «КиївКаркас» має за плечима багаторічний досвід спорудження не одного десятка будинків будинків по канадській каркасній технології. Ми пропонуємо найкращі умови — переконайтеся самі!

Каркасний будинок під ключ

Зараз в Києві будується три будинки

Побудовано

Відгуки

Величезне спасибі будівельній компанії «Київ Каркас,» за сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, що до будівництва гостьового будинку Після затвердження проекту, буквально за 3 тиждні розпочалось саме будівництво. Бригада з 4-х чоловік збудувала будинок (55 м.кв) за нецілих 6 тижднів. ...

Аня, Київська обл.

Я готовий подякувати цій компанії за побудовану баню – 50м2 – по моєму власному проекту. Користуємося з задоволенням вже два роки. Навідь такий нюанс: після першої зими трохи розійшовся (всох) блок-хауз, яким обшита баня із зовні. Зателефонував менеджеру – через деякий ...

Іван Юрійович, с.Мощун

Ми запланували зробити мансардну надбудову над нашим будинком. Обирали між декількома фірмами на ринку, але зупинились все-таки на “КиївКаркас”….хлопці приїхали, все самі подивились зробили необхідні переміри, промалювали детальні планування, навіть картинку, як наш будинок буде виглядати, зробили. По термінах будівництва ...

Світлана, Броварський р-н.

Нами була куплена ділянка з існуючим фундаментом. Він зовсім не відповідав нашому уявлення ні по розміщенню, ні по площі будинку. Ми серйозно задумувались про його повний знос. Хотілось би подякувати насамперед архітекторам, які дуже професійно адаптували наше уявлення будинку до ...

Олександр, м.Київ

Хотів би подякувати хлопцям з КиївКаркас за ту роботу, яку вони зробили. Все просто чудово. Всього якихось 2 місяці і ми уже маємо свій власний будинок. Жодних затримок у будівництві не було. Одну бригаду одразу змінювала інша, потім електрики, потім ...

Юрій, м.Київ