У засобах масової інформації все частіше з’являються матеріали про швидке поширення в нашій країні канадської технології каркасного будівництва. Так званий канадський будинок являє собою сучасну житлову споруду в основі якої лежить міцний дерев’яний каркас. На каркас монтуються шари зовнішнього і внутрішнього оздоблення між якими укладається натуральний утеплювач.

Канадський будинок має безліч переваг. Серед яких: швидкість зведення, надійність і довговічність, комфорт та еко чистота, практичність і універсальність, ну і звичайно ж порівняно низька ціна.

Швидкість будівництва досягається за рахунок простоти конструкції і промислового підходу на всіх етапах будівництва.

Наша компанія володіє сучасною виробничою базою на якій створюється канадський будинок. Це гарантує швидке і якісне виготовлення всіх комплектуючих деталей.

Завдяки точній підгонці, зробленої в заводських умовах, на будівельному майданчику вдається досягти дуже швидких темпів зведення. Таким чином житло можна побудувати протягом декількох місяців. Звичайно, термін будівництва, безпосередньо, залежить від величини житла і складності проекту.

Будинки збудовані за канадською технологією

Надійність і міцність забезпечуються грамотно розрахованим каркасом з високоякісного дерев’яного бруса.

Канадські будинки можуть похвалитися високим терміном експлуатації. Їхня довговічність забезпечується за рахунок обробки всіх елементів конструкції спеціальними антисептичними речовинами.

Канадський будинок забезпечує для своїх мешканців особливий мікроклімат і підвищений рівень комфорту. Так-як в Канаді переважає суворий клімат особливу увагу розробники технології каркасного будівництва приділили теплоізоляції. Канадські будинки мають високий рівень енергозбереження, що особливо актуально під час неухильного зростання цін на енергоносії.

З самого початку таке житло зводилось тільки з екологічно чистих матеріалів і наша компанія неухильно дотримується цих принципів будівництва.

Канадські каркасні будинки можна зводити в будь-який час року. Така технологія дозволяє втілити в життя практично будь-які архітектурні рішення, а приміщення легко можна розширити або реконструювати.

Низька ціна на канадські будинки — головна перевага

З моменту початку застосування канадської технології каркасного будівництва перед розробниками стояло завдання максимального здешевлення масового будівництва без втрати якості. Завдяки вдалому поєднанню конструкції і обраних будівельних матеріалів, а також оптимізації самого процесу будівництва вдалося досягти суттєвого зниження собівартості.

На сьогоднішній день канадський каркасний будинок є представником найменш витратної технології промислового будівництва. Канадські будинки обходяться забудовникам значно дешевше, ніж цегляні або кам’яні, а за своїми експлуатаційними характеристиками не поступаються або навіть перевершують їх.

Дізнайтеся ціну канадських будинків прямо зараз

В країні все більше забудовників вибирають канадський будинок, Київ і область є лідерами в просуванні цієї прогресивної технології. Наша компанія готова запропонувати своїм клієнтам раціональне комплексне вирішення житлової проблеми. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності і побудувати канадський каркасний будинок навіть в самому віддаленому куточку України.

Канадські будинки, в Києві і по всій Україні, поступово починають сприймати як основний шлях розвитку малоповерхового житлового будівництва, адже канадська технологія каркасного будівництва має великі переваги і величезні перспективи для розвитку.

Каркасний будинок під ключ

Зараз в Києві будується три будинки

Побудовано

Відгуки

Величезне спасибі будівельній компанії «Київ Каркас,» за сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, що до будівництва гостьового будинку Після затвердження проекту, буквально за 3 тиждні розпочалось саме будівництво. Бригада з 4-х чоловік збудувала будинок (55 м.кв) за нецілих 6 тижднів. ...

Аня, Київська обл.

Я готовий подякувати цій компанії за побудовану баню – 50м2 – по моєму власному проекту. Користуємося з задоволенням вже два роки. Навідь такий нюанс: після першої зими трохи розійшовся (всох) блок-хауз, яким обшита баня із зовні. Зателефонував менеджеру – через деякий ...

Іван Юрійович, с.Мощун

Ми запланували зробити мансардну надбудову над нашим будинком. Обирали між декількома фірмами на ринку, але зупинились все-таки на “КиївКаркас”….хлопці приїхали, все самі подивились зробили необхідні переміри, промалювали детальні планування, навіть картинку, як наш будинок буде виглядати, зробили. По термінах будівництва ...

Світлана, Броварський р-н.

Нами була куплена ділянка з існуючим фундаментом. Він зовсім не відповідав нашому уявлення ні по розміщенню, ні по площі будинку. Ми серйозно задумувались про його повний знос. Хотілось би подякувати насамперед архітекторам, які дуже професійно адаптували наше уявлення будинку до ...

Олександр, м.Київ

Хотів би подякувати хлопцям з КиївКаркас за ту роботу, яку вони зробили. Все просто чудово. Всього якихось 2 місяці і ми уже маємо свій власний будинок. Жодних затримок у будівництві не було. Одну бригаду одразу змінювала інша, потім електрики, потім ...

Юрій, м.Київ