Будинок по канадській технології в Києво-Святошинському районі

Метою нашого проекту в селі Бобриця, розташованому неподалік від міста Боярка Київської області, було побудування будинку «під ключ». Це означає, що проведені нами роботи включали всі етапи будівництва, починаючи з фундаменту та закінчуючи внутрішнім оздобленням кімнат і проведенням комунікацій. Особливість даного проекту полягала в тому, що основа нового будинку перетиналася зі старим фундаментом, і тому нашою задачею було обновити його й підігнати під проект нової споруди.

Канадські будинки в Києві: наш досвід

Канадська технологія будування каркасних будинків набирає широкої популярності в Києві та області. Простота конструкції, довгий термін експлуатації, швидкість процесу будівництва сприяє тому, що канадські будинки в Києві з кожним роком стають все більш поширеним видом будівель. Будинки, зведені нашими спеціалістами за даною технологією, сьогодні можна побачити в багатьох районах Київської області — Вишгородському, Бориспільському, Броварському та інших, включаючи центр столиці.
Побудовані нами Канадські будинки в Києві відрізняються між собою площею, кількістю поверхів, особливостями планування. Наша компанія має досвід зведенні будинків, оснащених мансардами, терасами та гаражами. Зовнішній вигляд та функціональні особливості кожної споруди детально обговорюються з замовником і оформлюються з урахуванням його побажань.

Будівництво канадських будинків

Будівництва каркасного будинку передбачає кілька окремих етапів, які розподіляються на зовнішні та внутрішні види робіт.

Зовнішні роботи

    •  Будівництво фундаменту. В даному випадку має місце стовпчастий фундамент з армованою стяжкою, що сприяє значному зниженню відсотку тепловтрат через підлогу.
    •  Монтаж каркасу. Будівництво канадських будинків передбачає використання матеріалу, шо був оброблений спеціальним розчином з вогнезахисною та біозахисною дією. Каркас створюється з урахуванням навантажень, яким він підлягатиме, тож його надійність та міцність не викликає сумніву.
    • Монтаж стін та їх утеплення мінеральною ватою Isover Profi. Загальна товщина утеплювача складає 200 мм, що перевищує енергоефективність стандартної цегляної стіни в кілька разів.
    • Зведення даху. Дах даного будинку має багатоскатну форму, тому на роль покрівельного матеріалу була обрана бітумна черепиця. Її головними перевагами є легкість монтажу на дахах складної форми, стійкість до атмосферних перепадів та відсутність необхідності звукоізоляції завдяки м’якості матеріалу.
    • Встановлення дверей та вікон.
    • Оформлення фасаду за допомогою дерев’яного фальшбрусу.
    • Встановлення водостічної системи.
    • Монтаж тераси.

Внутрішні роботи

  • Оздоблення стін гіпсокартоном.
  • Монтаж опалювальної системи — двоконтурного газового котлу «Арістон», що забезпечить будинок теплом та гарячою водою, та радіаторів.
  • Монтаж інших інженерних комунікацій, а саме — водопостачання, каналізації, електромережі.

Термін, необхідний для зведення канадського будинку

Будівництво канадських будинків займає всього кілька місяців. За цей час спеціалісти встигають провести повний спектр робіт, починаючи з узгодження проекту, далі зведення та оздоблення будинку й виконання усіх інших зобов’язань, узятих на себе згідно договору.
Яскравим прикладом може служити даний об’єкт: з моменту оформлення замовлення до передачі ключів власникам готового будинку пройшло 3 місяці.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити