Наша компанія пропонує вам готові проекти каркасних будинків. Каталог каркасних будинків включає безліч цікавих архітектурних рішень, де кожен забудовник може підібрати відповідний варіант.


В Україні все більша кількість забудовників при спорудженні житлових будинків віддають перевагу канадській технології каркасного будівництва.

Перші проекти каркасних будинків з’явилися в Канаді ще в середині минулого століття. Технологія виявилася настільки вдалою, що проекти каркасних будинків в найкоротший термін розповсюдились по всьому світу.

Чому варто вибрати проект каркасного будинку

По-перше, проект каркасного будинку дуже швидко можна втілити в життя. Зазвичай після того як проект затверджено, весь процес будівництва займає не більше 3-4-х місяців. Невеликі одноповерхові каркасні будинки і каркасні дачні будинки споруджуються ще швидше. Висока швидкість будівництва обумовлюється тим, що багато проектів каркасних будинків дозволяють використовувати полегшений фундамент, який не дає усадки, а облаштування фундаменту займає мінімальну кількість часу.

Сучасні каркасні будинки виготовляються в заводських умовах на високотехнологічному обладнанні, а на будмайданчик потрапляє вже готовий комплект будинку, який можна швидко змонтувати на підготовлений фундамент.

По-друге, проект каркасного будинку за канадською технологією можна втілити в життя, витративши значно менше коштів, ніж при використанні інших технологій. Порівняно низька вартість будівництва забезпечується за рахунок оптимального застосування невеликої кількості недорогих матеріалів і оптимізації транспортних витрат.

По-третє, проекти каркасних будинків передбачають застосування тільки високоякісних натуральних матеріалів. Каркас будинку виготовляється з натурального дерев’яного бруса, а утеплювачем слугує природний наповнювач. Завдяки застосуванню екологічно чистих матеріалів, сучасні каркасні будинки створюють для людини сприятливий мікроклімат.

По-четверте, в готові проекти каркасних будинків можна легко вносити зміни під час будівництва. Якщо потрібно змінити внутрішній простір вашого житла, що будується, то це можна зробити без особливих зусиль і великих матеріальних витрат. Також згодом ви зможете швидко і комфортно провести розширення будинку.

По-п’яте, проекти каркасного будинку передбачають значну економію на опаленні. Готові проекти каркасних будинків володіють гарною теплоізоляцією і забезпечують оптимальне використання енергоносіїв.

Каркасні будинки проекти на будь-який смак

Нами розроблені детальні плани кожного каркасного будинку, які дають повне уявлення про внутрішнє облаштування будинку. Всі наші проекти, будь то невеликий каркасний будинок 6х6 або величезна каркасна садиба, чітко продумані до найдрібніших деталей.

Каркасні будинки, проекти яких пропонує «Київ Каркас», відповідають всім сучасним вимогам що висуваються до комфортної, надійної та безпечної оселі.

Каркасний будинок під ключ

Зараз в Києві будується три будинки

Побудовано

Відгуки

Величезне спасибі будівельній компанії «Київ Каркас,» за сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, що до будівництва гостьового будинку Після затвердження проекту, буквально за 3 тиждні розпочалось саме будівництво. Бригада з 4-х чоловік збудувала будинок (55 м.кв) за нецілих 6 тижднів. ...

Аня, Київська обл.

Я готовий подякувати цій компанії за побудовану баню – 50м2 – по моєму власному проекту. Користуємося з задоволенням вже два роки. Навідь такий нюанс: після першої зими трохи розійшовся (всох) блок-хауз, яким обшита баня із зовні. Зателефонував менеджеру – через деякий ...

Іван Юрійович, с.Мощун

Ми запланували зробити мансардну надбудову над нашим будинком. Обирали між декількома фірмами на ринку, але зупинились все-таки на “КиївКаркас”….хлопці приїхали, все самі подивились зробили необхідні переміри, промалювали детальні планування, навіть картинку, як наш будинок буде виглядати, зробили. По термінах будівництва ...

Світлана, Броварський р-н.

Нами була куплена ділянка з існуючим фундаментом. Він зовсім не відповідав нашому уявлення ні по розміщенню, ні по площі будинку. Ми серйозно задумувались про його повний знос. Хотілось би подякувати насамперед архітекторам, які дуже професійно адаптували наше уявлення будинку до ...

Олександр, м.Київ

Хотів би подякувати хлопцям з КиївКаркас за ту роботу, яку вони зробили. Все просто чудово. Всього якихось 2 місяці і ми уже маємо свій власний будинок. Жодних затримок у будівництві не було. Одну бригаду одразу змінювала інша, потім електрики, потім ...

Юрій, м.Київ